Nenech to být - registrace školy

06.11.2018 11:22
Naše škola se zaregistrovala do projektu NNTB - Nenech to být. „Nenech to být” je organizace, webová platforma a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celém světě. S podporou MŠMT a odborníků přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů často už v jejich zárodku. Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Oznam to anonymně a rychle skrz NNTB www.nntb.cz/s/a37cc5c

Vážená paní ředitelko, máme velkou radost z aktivní účasti Vaší školy v projektu Sazka Olympijský víceboj. Díky tomu jste se probojovali mezi 50 škol v rámci celé republiky, které obdrží hlavní cenu 20 000 korun na sportovní vybavení.  Rádi bychom Vás společně s garantem projektu na Vaší škole pozvali na slavnostní předání ocenění, které proběhne 14. 6. 2016 od 10:30 v prostorách České Národní Banky. Tak to je část textu mailu, který nás velmi potěšil a na tak skvělém výsledku má především zásluhu Mgr. Ivona Šubrtová. Žáci v hodinách tělesné výchovy stihli splnit nejen všechny disciplíny Olympijského víceboje, ale žáci 3. - 5. ročníku navíc plnili disciplíny...

Naše škola

V této rubrice nejsou žádné články.