Krajský přebor škol v šachu - Třebechovice pod Orebem 24. 1. 2019

05.02.2019 13:03
Naší škole se již potřetí podařilo vyhrát okresní kolo přeboru škol v šachu a postoupit do krajského kola, které se konalo 24. 1. 2019 v Třebechovicích pod Orebem. Družstvo ve složení: Jan Otman, Vojtěch Dostál, Antonín Tomek (všichni 5. ročník) a Jáchym Bém (3. ročník) v silné konkurenci vybojovalo 5. místo. Gratulujeme! Gratulace směřuje i k vedoucí šachového kroužku Bc. Andree Matoušové a poděkování panu Petru Otmanovi za zajištění dopravy a dohledu.

Projekt Asociace školních sportovních klubů ČR "Sportuj ve škole 2019"

18.01.2019 15:06
Naše škola se zapojila do projektu Sportuj ve škole 2019 - žáci budou cvičit 1 vyučovací hodinu za týden v režimu školní družiny pod vedením vychovatelky ŠD Lucie Hladíkové dle Metodiky MŠMT a dle pokynů Asociace školních sportovních klubů. V období leden až červen se tento projekt konkrétně týká žáků 1. a 3. ročníku - cvičení probíhá ve čtvrtek 13:10 - 13:55. Projekt je zaměřen na rozvoj pohybových aktivit dětí 1. - 5. třídy v rámci provozu školní družiny.

Nenech to být - registrace školy

06.11.2018 11:22
Naše škola se zaregistrovala do projektu NNTB - Nenech to být. „Nenech to být” je organizace, webová platforma a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celém světě. S podporou MŠMT a odborníků přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů často už v jejich zárodku. Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Oznam to anonymně a rychle skrz NNTB www.nntb.cz/s/a37cc5c

Krajský přebor škol v šachu - Třebechovice pod Orebem 24. 1. 2018

25.01.2018 20:24
Čtyřčlenné družstvo ve složení Vojtěch Dostál, Matěj Kolaja, Milan Kukal, Jan Otman (všichni ze 4. ročníku) naši školu reprezentovali jak na okrením kole tak na krajském kole přeboru škol v šachu, které se konalo 24. 1. 2018 v Třebechovicích pod Orebem. Obsadili krásné 4. místo a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy, touto cestou chceme také poděkovat paní Lucii Dostálové za zajištění dopravy a dozoru na tomto turnaji a také vedoucí kroužku Bc. Andree Matoušové.

Vážená paní ředitelko, máme velkou radost z aktivní účasti Vaší školy v projektu Sazka Olympijský víceboj. Díky tomu jste se probojovali mezi 50 škol v rámci celé republiky, které obdrží hlavní cenu 20 000 korun na sportovní vybavení.  Rádi bychom Vás společně s garantem projektu na Vaší škole pozvali na slavnostní předání ocenění, které proběhne 14. 6. 2016 od 10:30 v prostorách České Národní Banky. Tak to je část textu mailu, který nás velmi potěšil a na tak skvělém výsledku má především zásluhu Mgr. Ivona Šubrtová. Žáci v hodinách tělesné výchovy stihli splnit nejen všechny disciplíny Olympijského víceboje, ale žáci 3. - 5. ročníku navíc plnili disciplíny...