Projekt Škola na dotek v Královéhradeckém kraji

V září 2014 jsme se zapojili do projektu Škola na dotek v Královéhradeckém kraji, který byl podpořen z operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Úspěšným žadatelem tohoto projektu v celkové hodnotě více než 36 miliónů byla Střední škola informatiky a služeb Dvůr Králové nad Labem
V rámci projektu byla vytvořena partnerská síť téměř padesáti spolupracujících základních a středních škol. Celá aktivita byla zaměřena na rozšíření dotykových zařízení jako jsou notebooky a tablety do škol. Každá partnerská škola si pořídila tablety nebo notebooky, které používá při výuce nebo přípravě na výuku. Zároveň došlo k proškolení učitelů těchto škol, tak aby dokázali tato zařízení při výuce používat. Další aktivitou byla instalace bezdrátové počítačové sítě do jednotlivých škol. Naše škola v rámci tohoto projektu získala dotaci 211 920 Kč.