Krajský přebor škol v šachu - Třebechovice pod Orebem 24. 1. 2018

25.01.2018 20:24
Čtyřčlenné družstvo ve složení Vojtěch Dostál, Matěj Kolaja, Milan Kukal, Jan Otman (všichni ze 4. ročníku) naši školu reprezentovali jak na okrením kole tak na krajském kole přeboru škol v šachu, které se konalo 24. 1. 2018 v Třebechovicích pod Orebem. Obsadili krásné 4. místo a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy, touto cestou chceme také poděkovat paní Lucii Dostálové za zajištění dopravy a dozoru na tomto turnaji a také vedoucí kroužku Bc. Andree Matoušové.

Vážená paní ředitelko, máme velkou radost z aktivní účasti Vaší školy v projektu Sazka Olympijský víceboj. Díky tomu jste se probojovali mezi 50 škol v rámci celé republiky, které obdrží hlavní cenu 20 000 korun na sportovní vybavení.  Rádi bychom Vás společně s garantem projektu na Vaší škole pozvali na slavnostní předání ocenění, které proběhne 14. 6. 2016 od 10:30 v prostorách České Národní Banky. Tak to je část textu mailu, který nás velmi potěšil a na tak skvělém výsledku má především zásluhu Mgr. Ivona Šubrtová. Žáci v hodinách tělesné výchovy stihli splnit nejen všechny disciplíny Olympijského víceboje, ale žáci 3. - 5. ročníku navíc plnili disciplíny spojené se získáním Olympijského odznaku...