Logická olympiáda 2019 - potvrzení účasti

10.09.2019 15:32
Važení rodiče, k účasti Vašeho dítěte v logické olympiádě je zapotřebí nejenom jeho registrace (provádíme ve škole), ale také potvrzení Vašeho souhlasu s účastí. Na Vaši emailovou adresu Vám přijde požadavek na potvrzení, prosím potvrďte. Děkujeme.

Ředitelský den 20. 9. 2019

30.08.2019 13:59
Na pátek 20. září 2019 je stanoven ředitelský den z důvodu školení celého pedagogického sboru. V tento den žáci nejdou do školy, nebude fungovat ani ŠD.

Můj první gól

28.05.2019 14:09
V úterý 28. 5. 2019 se děti z naší školy, z MŠ Velichovky, MŠ a ZŠ Dubenec (1. - 3. ročník) zúčastnili akce "Můj první gól". V průběhu května 2019 se po celé České republice koná hned několik desítek náborových akcí s podporou FAČR. Mladí začínající sportovci a sportovkyně si mohou vyzkoušet pestré pohybové aktivity a samozřejmě si zahrát také fotbal. Mnozí tak možná vstřelí svůj první gól. Děti testovaly své pohybové dovednosti celkem na 10 stanovištích, i přes mírnou nepřízeň počasí si všichni sportovní dopoledne užili. Děkujem organizátorům a těšíme se na další ročník.

Volby do školské rady 21. 3. 2019

21.03.2019 17:14
Z řad zákonných zástupců byla zvolena paní Kateřina Jelínková (první náhradník Dostál Jiří). Děkujeme rodičům, kteří se volby zúčastnili. Z řad pedagogů byla na pedagogické radě opět zvolena Mgr. Pavla Kohoutová, z řad zastupitelů byla znovu jmenována p. Jana Kubešová. Děkujeme p. Michalu Holemářovi, Mgr. Pavle Kohoutové a paní Janě Kubešové za jejich v práci ve školské radě v předešlém volebním období a těšíme se na spolupráci s členy nové školské rady.

Krajský přebor škol v šachu - Třebechovice pod Orebem 24. 1. 2019

05.02.2019 13:03
Naší škole se již potřetí podařilo vyhrát okresní kolo přeboru škol v šachu a postoupit do krajského kola, které se konalo 24. 1. 2019 v Třebechovicích pod Orebem. Družstvo ve složení: Jan Otman, Vojtěch Dostál, Antonín Tomek (všichni 5. ročník) a Jáchym Bém (3. ročník) v silné konkurenci vybojovalo 5. místo. Gratulujeme! Gratulace směřuje i k vedoucí šachového kroužku Bc. Andree Matoušové a poděkování panu Petru Otmanovi za zajištění dopravy a dohledu.

Projekt Asociace školních sportovních klubů ČR "Sportuj ve škole 2019"

18.01.2019 15:06
Naše škola se zapojila do projektu Sportuj ve škole 2019 - žáci budou cvičit 1 vyučovací hodinu za týden v režimu školní družiny pod vedením vychovatelky ŠD Lucie Hladíkové dle Metodiky MŠMT a dle pokynů Asociace školních sportovních klubů. V období leden až červen se tento projekt konkrétně týká žáků 1. a 3. ročníku - cvičení probíhá ve čtvrtek 13:10 - 13:55. Projekt je zaměřen na rozvoj pohybových aktivit dětí 1. - 5. třídy v rámci provozu školní družiny.

Nenech to být - registrace školy

06.11.2018 11:22
Naše škola se zaregistrovala do projektu NNTB - Nenech to být. „Nenech to být” je organizace, webová platforma a mobilní aplikace bojující proti šikaně a vylučování z kolektivu na školách po celém světě. S podporou MŠMT a odborníků přináší efektivní způsob odhalování těchto problémů často už v jejich zárodku. Ubližuje někdo tobě nebo tvým spolužákům? Oznam to anonymně a rychle skrz NNTB www.nntb.cz/s/a37cc5c

Krajský přebor škol v šachu - Třebechovice pod Orebem 24. 1. 2018

25.01.2018 20:24
Čtyřčlenné družstvo ve složení Vojtěch Dostál, Matěj Kolaja, Milan Kukal, Jan Otman (všichni ze 4. ročníku) naši školu reprezentovali jak na okrením kole tak na krajském kole přeboru škol v šachu, které se konalo 24. 1. 2018 v Třebechovicích pod Orebem. Obsadili krásné 4. místo a děkujeme jim za vzornou reprezentaci naší školy, touto cestou chceme také poděkovat paní Lucii Dostálové za zajištění dopravy a dozoru na tomto turnaji a také vedoucí kroužku Bc. Andree Matoušové.

Vážená paní ředitelko, máme velkou radost z aktivní účasti Vaší školy v projektu Sazka Olympijský víceboj. Díky tomu jste se probojovali mezi 50 škol v rámci celé republiky, které obdrží hlavní cenu 20 000 korun na sportovní vybavení.  Rádi bychom Vás společně s garantem projektu na Vaší škole pozvali na slavnostní předání ocenění, které proběhne 14. 6. 2016 od 10:30 v prostorách České Národní Banky. Tak to je část textu mailu, který nás velmi potěšil a na tak skvělém výsledku má především zásluhu Mgr. Ivona Šubrtová. Žáci v hodinách tělesné výchovy stihli splnit nejen všechny disciplíny Olympijského víceboje, ale žáci 3. - 5. ročníku navíc plnili disciplíny spojené se získáním Olympijského odznaku...